Plánujete dovolenku v Taliansku?

Magazín

Written on February 10, 2016 by admin in Nezaradené

Taliansko, krajina temperamentu, kvalitnej módy, znamenitej a vychýrenej stredomorskej kuchyne, slnka a nádherných pláží. No nedá sa táto zasnúbená zem nenavštíviť aspoň raz v živote! Tento raj na zemi sa pýši ozaj veľkej popularite. Svedčí o tom aj nasledovný fakt. Vedeli ste napríklad, že Taliansko patrí medzi najnavštevovanejšie krajiny sveta? Do tejto stredomorskej destinácie florence-1066307_960_720-300x159-5754343sa ročne vyberie viac ako 50 miliónov ľudí zo všetkých kútov sveta. A takisto má táto krajina najviac hotelových izieb na svete. Mimochodom, Taliansko je krajinou s najväčším počtom UNESCO pamiatok na svete. Čo takto ich pár navštíviť? Dovolenka v Taliansku je zaslúženým relaxom a oddychom. V tejto krajine sa nemáte prečo nudiť.
Či už sa vyberiete do Álp na lyžovačku, k ned’alekým piesočnatým plážam za letným oddychom, do miest za pamiatkami a kultúrou alebo do vnútrozemia ochutnávať talianske víno, garantujeme Vám ozaj nezabudnuteľné zážitky. V tejto krajine si vyberie každý. Či už ste nadšený horolezec, športovec, človek, ktorý miluje mestský život, alebo gurmán. Odporúčame ísť do Talianska autom, alebo si auto v krajine obstarať. Precestujete tak oveľa viac, ako keby ste mali spoliehať na tamojšie spoje, alebo ak zaparkujete len v jednej dovolenkovej destinácii. Môžete sa tak slobodne rozhodnúť, koľko času strávite na tom, či onom mieste, a vyťažiť z pobytu v Taliansku maximum.

Váš pobyt v Taliansku bude o to krajší, ak si so sebou vezmete viac prostriedkov. Hovorí sa síce, že najlepšie veci sú v živote zadarmo, ale brázdenie po krajine, spanie v hoteli, či taký vychladený Aperol spritz Vás niečo predsa len stáť budú. A nebude to lacné, na to musíte myslieť vopred. Určite sa viac oplatí na takúto dovolenku dlhšie pošetriť, nech si potom viete pobyt užívať plnými dúškami, a vychutnávať ako pravý talian. Prajeme Vám ničím nerušenú, krásnu a slnečnú dovolenku!

View all posts by: admin