O nás

Internetový portál iCestovanie.sk je výsledkom práce tímu redaktorov, ktorí majú dlhoročné skúsenosti s tvorením internetového obsahu – písaním článkov. Autori portálu iCestovanie.sk sa zameriavajú na tieto témy:

  • dovolenkové destinácie
  • nástrahy na cestách
  • cestovné poistenie
  • riešenie krízových situácii na cestách
  • informácie o kultúre a pamiatkách

Našim cieľom je sprístupniť internetový obsah pre každého a uľahčiť svojim čitateľom orientáciu vo svete cestovania. Skrz recenzie pomáhame milovníkom cestovania vybrať si tu správnu destináciu; cez rady a tipy vieme pripraviť svojho čitateľa na možné riziká spojené s cestou a na základe rokoch praxe vieme odporučiť aj výhodné poistenia spojené s cestovaním.

Náš obsah je písaný jednoduchou a zrozumiteľnou formou, aby sa k nemu mohol dostať naozaj každý. Spôsob písania článkov nespočíva v dlhých odstavcoch a nepriehľadných vetách či súvetiach. Cieľom je, aby články boli jednoduché na čítanie a človek si v nich našiel všetky potrebné informácie. Pre zjednodušenie hľadania sú všetky dôležité informácie hrubo vyznačené.

Informácie v článkoch sú pravidelne aktualizované takže sa používatelia nemusia báť, že informácie, ku ktorým sa dostali nie sú aktuálne.

V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať.