Zaujímavé miesta na Slovensku – najlepšie tipy, kam na výlet

Slovensko

Od majestátnych vrchov Tatier až po malebné dedinky a historické pamiatky, Slovensko ponúka mnoho zaujímavých miest na objavovanie a prieskum. Kam na výlet na Slovensku? Ktoré wellness centrá na Slovensku sú najlepšie?

Slovensko je krajina s bohatou históriou a kultúrou, ktorá ponúka množstvo zaujímavých miest na návštevu. Tento malý stredoeurópsky štát je plný záznamov o minulosti, ktoré odkazujú na rôzne obdobia a kultúry.

Okrem historických pamiatok návštevníci môžu objaviť krásu prírodných parkov, ktoré ponúkajú možnosť oddychu a relaxu v nádhernom prostredí. Slovensko je preto skvelým miestom na objavovanie, a to nielen pre miestnych obyvateľov, ale aj pre turistov z celého sveta. Kam na výlet na Slovensku?

Historické pamiatky na Slovensku

Slovensko je plné historických pamiatok, ktoré sú dôkazom bohatej histórie a kultúry tejto krajiny. Medzi najznámejšie historické pamiatky na Slovensku patrí Spišský hrad, ktorý je jedným z najväčších stredovekých hradov v Európe. Nachádza sa na východnom Slovensku na vrchole skalného ostrohu a ponúka krásne výhľady na okolitú krajinu. Hrad je zapísaný na zozname svetového dedičstva UNESCO a je obľúbenou turistickou atrakciou.

Ďalšou významnou historickou pamiatkou na Slovensku je Bojnický zámok, ktorý je jedným z najkrajších a najromantickejších zámkov v Európe. Nachádza sa v malebnej obci Bojnice a je obklopený prekrásnym parkom. Zámok bol postavený v 12. storočí ako gotická pevnosť a v priebehu stáročí bol niekoľkokrát prestavaný a rozšírený. Dnes slúži ako múzeum, kde sa návštevníci môžu dozvedieť o histórii zámku a vidieť rôzne výstavy.

Slovensko má tiež mnoho pevností a hradov, ktoré boli postavené na obranu krajiny v minulosti. Medzi ne patrí napr. Oravský hrad, ktorý sa nachádza v severnej časti krajiny. Tieto historické pamiatky sa dajú prezrieť z dobre lokalizovaného ubytovania. Odporučiť sa dajú napr. A+S Penzión Podzámok a Central Apartments.

A+S Penzión Podzámok je cenovo dostupné ubytovanie, ktoré sa nachádza v Spišskom podhradí hneď pri Spišskom hrade. V tomto penzióne si cestovatelia obľúbili hlavne vonkajší bazén, parkovisko, reštauráciu, rodinné izby či bezplatné pripojenie k internetu. Pozitívne hodnotia najmä polohu a čistotu ubytovania.

Ubytovanie Central Apartments sa nachádza v Martine, čo je asi 57 km od Bojnického zámku a 51 km od Oravského hradu. Návštevníci v tomto ubytovaní oceňujú najmä nefajčiarske izby, parkovisko a rýchle bezplatné pripojenie k internetu. Pozitívne hodnotia hlavne polohu a pohodlie ubytovania.

Najkrajšie miesta Slovenska

Slovensko je krásna krajina s množstvom turisticky atraktívnych miest. Medzi tie najkrajšie miesta patria Vysoké Tatry, ktoré sú najvyšším pohorím na Slovensku. Táto oblasť je plná krásnych vrchov, jazier a údolí, ktoré ponúkajú nádherné výhľady. Turisti si môžu užiť túry po horách, prejsť sa lanovkou na vrchol hory alebo si vychutnať krásne jazero.

Ďalšie najkrajšie miesto na SlovenskuNízke Tatry. Toto pohorie sa nachádza v strednej časti krajiny a ponúka nádherné scenérie s množstvom turistických trás pre náročnejších i menej náročných turistov. Návštevníci sa môžu vybrať na túru po vrchoch, navštíviť vodopády a skalné útvary alebo si užiť zimné športy na lyžiach.

Pre milovníkov kúpania a oddychu je ideálnou destináciou Slovenský raj. Toto nádherné údolie sa nachádza na južnom Slovensku a ponúka množstvo skalných útvarov, vodopádov a jaskýň. Turisti sa môžu vybrať na túry po údolí, prezrieť si najdlhšie rieky na Slovensku a nájsť si miesto, kde si užijú kúpanie v miestnych riekach.

Slovensko ponúka mnoho prírodných krás. V každom kúte krajiny sa pre cestovateľov nájde lákavá destinácia. Vysoké Tatry, Nízke Tatry a Slovenský raj sú od seba mierne vzdialené, no návštevníci si ich môžu pozrieť aj z jediného ubytovania. Môžu to byť napr. Apartmány Matilda v Pribyline.

Apartmány Matilda sa nachádzajú približne 30 km od Vysokých Tatier, 35 km od Nízkych Tatier a 85 km od Slovenského raja. V tomto ubytovaní si cestovatelia obľúbili hlavne rodinné izby, nefajčiarske izby, parkovisko či bezplatné pripojenie k internetu. Pozitívne hodnotia najmä personál a pomer ceny a kvality ubytovania.

Nitriansky kraj – kam na výlet

Nitriansky kraj sa nachádza v západnej časti Slovenska a ponúka množstvo zaujímavých miest pre turistov.

Jedným z najkrajších miest v Nitrianskom kraji je Nitra, ktorá je tiež hlavným mestom kraja. Mesto je bohaté na históriu a kultúru a ponúka množstvo pamiatok a zaujímavostí pre turistov. Najvýznamnejšou pamiatkou je Nitriansky hrad, ktorý sa nachádza na vrchole kopca nad mestom.

Okrem toho si návštevníci môžu pozrieť Nitriansky kostol, ktorý patrí medzi najstaršie kostoly na Slovensku, a Divadlo Andreja Bagara, ktoré ponúka množstvo kultúrnych podujatí. Okrem toho je v Nitre a okolí množstvo miest kam na výlet.

Ďalším zaujímavým miestom v Nitrianskom kraji sú Topoľčianky, ktoré sa nachádzajú v juhovýchodnej časti kraja. Toto mesto je známe svojím zámkom, ktorý slúžil ako letná rezidencia rakúsko-uhorských panovníkov. Dnes je zámok otvorený pre návštevníkov a ponúka prehliadky svojich interiérov a exteriérov. Okrem toho si turisti môžu pozrieť aj Topoľčiansky hrad a múzeum, ktoré sa nachádza v centre mesta.

V Nitrianskom kraji turisti nájdu mnoho možností ubytovania. Nitru, Topoľčianky aj blízke okolie si môžu užiť zo správne zvoleného ubytovania. Na základe hodnotenia zákazníkov sa dá odporučiť napr. Vinárstvo Predium Vráble, ktoré sa nachádza približne v strede Nitrianskeho kraja.

Vinárstvo Predium Vráble sa nachádza vo Vrábľoch, čo je asi 20 km od Nitry a 25 km od Topoľčianok. Cestovatelia v tomto ubytovaní oceňujú hlavne rodinné izby, parkovisko či bezplatné pripojenie k internetu. Pozitívne hodnotia najmä personál a čistotu ubytovania.

Košice a okolie – kam s deťmi na výlet

Košice sú druhým najväčším mestom na Slovensku a ponúkajú mnoho zaujímavých miest na výlet s deťmi. Okrem historických pamiatok a kultúrnych zážitkov, existuje mnoho miest v blízkom okolí, ktoré sú vhodné pre rodiny s deťmi.

Jedným z najpopulárnejších miest kam na výlet s deťmi v Košiciach je ZOO Košice, ktorá sa nachádza v blízkosti centra mesta. ZOO je domovom pre viac ako 140 druhov zvierat, vrátane opíc, levov, zebier, krokodýlov a mnoho ďalších. Okrem toho ZOO ponúka mnoho zábavy pre deti, ako napríklad atrakcie, detské ihriská a interaktívne programy.

Pre milovníkov techniky a vedy, je Vedeckotechnické centrum v Košiciach skvelým miestom na návštevu. Toto moderné múzeum ponúka interaktívne výstavy a exponáty, ktoré ukazujú rôzne zaujímavé základy techniky a vedy. Je to skvelé miesto pre deti i dospelých.

Pre tých, ktorí hľadajú viac adrenalinové zážitky, je ideálnym miestom pre výlet Tarzánia Adventure Park, ktorý sa nachádza v obci Bankov, iba pár kilometrov od Košíc. Park ponúka množstvo atrakcií pre deti aj dospelých, vrátane výškových dráh, lanových prekážok a zipline. Všetky aktivity sú vhodné pre deti od 3 rokov a vyššie, s rôznou náročnosťou a obtiažnosťou.

Pre tých, ktorí sa radi venujú prírode, je ideálnym miestom pre výlet Botanická záhrada Košice. Záhrada ponúka nádherné rastliny a kvety z celého sveta a je ideálnym miestom na piknik alebo prechádzku s rodinou. Okrem toho záhrada ponúka aj rôzne edukatívne programy a workshopy pre deti, kde sa môžu naučiť o rastlinách a prírode.

Cestovatelia si môžu v Košiciach a v okolí vyberať zo širokej škály ubytovaní. K dispozícii sú luxusné hotely aj cenovo dostupnejšie možnosti. Priamo v meste aj mimo mesta v pokojnejších oblastiach si každý návštevník nájde to svoje. Na základe hodnotenia zákazníkov sa dajú odporučiť napr. Apartmány Krmanova.

Apartmány Krmanova sú cenovo dostupné ubytovanie, ktoré sa nachádza v Košiciach približne 300 metrov od centra. Návštevníci si v tomto ubytovaní obľúbili hlavne rodinné izby a nefajčiarske izby. Pozitívne hodnotia najmä polohu, čistotu a personál ubytovania.

Zaujímavé miesta na Slovensku

Slovensko je krásna krajina s množstvom zaujímavých miest, ktoré stojí za návštevu. Od prekrásnych prírodných scenérií a historických pamiatok po moderné atrakcie a zábavné parky, návštevníci Slovenska majú veľa možností na objavovanie.

Hlavné mesto Slovenska, Bratislava, je bohaté na historické pamiatky a kultúrne zážitky. Staré Mesto s jeho úzkymi uličkami, nádhernými námestiami a barokovými kostolmi je skvelým miestom na prechádzku. Pre tých, ktorí sa zaujímajú o históriu, je hrad Devín s nádherným výhľadom na Dunaj a Moravské pole tiež skvelým miestom na návštevu. Okrem toho existuje množstvo ďalších miest kam na výlet v Bratislave a okolí.

Ak hľadá človek niečo moderné a zábavné, AquaCity v Poprade je ideálnym miestom. Tento moderný a luxusný komplex ponúka nie len termálne kúpalisko, ale aj bazény s vlnami, tobogany, sauna svet a mnoho ďalších atrakcií. AquaCity je ideálnym miestom na relaxáciu a zábavu pre celú rodinu, no existuje oveľa viac miest kam na výlet v okolí Popradu.

Bratislava a Poprad sú veľké mestá, ktoré svojim návštevníkom ponúkajú rôznorodé možnosti ubytovania. Všetky pamiatky a atrakcie týchto miest si môžu cestovatelia naplno vychutnať s pohodlným ubytovaním. Z mnohých možností sa dajú na základe hodnotení zákazníkov odporučiť napr. Villa Bea a Hotel SATEL.

Villa Bea je cenovo dostupné ubytovanie, ktoré sa nachádza v Bratislave asi 1,8 km od centra. Cestovatelia v tomto ubytovaní oceňujú najmä rodinné izby, nepretržitú recepciu, terasu či bezplatné pripojenie k internetu. Pozitívne hodnotia hlavne čistotu, personál, vybavenie a pohodlie ubytovania.

Hotel SATEL je 3-hviezdičkový hotel, ktorý sa nachádza v Poprade približne 300 metrov od centra. Návštevníci si v tomto hoteli obľúbili hlavne rodinné izby, reštauráciu, bar, dopravu na letisko, parkovisko či bezplatné pripojenie k internetu. Pozitívne hodnotia najmä personál a čistotu hotela.

Hlavné mesto Slovenska, Bratislava, je bohaté na historické pamiatky a kultúrne zážitky.

Atrakcie pre deti na Slovensku – typy na výlet

Slovensko ponúka mnoho zaujímavých a zábavných miest pre deti. Od dobrodružstva v prírode po interaktívne múzeá, tu je niekoľko skvelých atrakcií, ktoré by ľudia nemali premeškať.

Jednou z najobľúbenejších atrakcií pre deti je Dino park v Spišskej Novej Vsi. Tento park ponúka prehliadku zrekonštruovaných dinosaurov a iných pravekých tvorov. Deti sa tu môžu dozvedieť množstvo zaujímavostí o týchto tvoroch, zároveň sa môžu hrať na detskom ihrisku, navštíviť krytý areál so zvieratami a vychutnať si rôzne atrakcie.

Ďalšou zaujímavou atrakciou pre deti je Aquapark Tatralandia. Tento obrovský vodný park ponúka mnoho rôznych tobogánov, bazénov a atrakcií. Deti sa tu môžu zabaviť v detskom svete s mini tobogánmi a vodnými hrátkami. Okrem toho, Tatralandia ponúka aj wellness zónu a rôzne reštaurácie a kaviarne.

Ak hľadajú rodičia niečo zábavné a vzdelávacie pre svoje deti, návšteva Múzea ilúzií v Bratislave by mohla byť ideálnou voľbou. Toto interaktívne múzeum ponúka mnoho rôznych exponátov, ktoré ilustrujú základy optických ilúzií a vedy. Deti sa tu môžu zapojiť do rôznych interaktívnych aktivít a experimentov, ktoré učia základné princípy vedy a techniky. Je však viac vhodných miest kam s deťmi v Bratislave.

Pre milovníkov zvierat, návšteva Zoologického parku v Bojniciach by bola skvelým zážitkom. Tento park ponúka množstvo zvierat z celého sveta, vrátane tigrov, slonov, medveďov a mnohých ďalších. Deti sa môžu pozrieť na rôzne prehliadky a ukážky a dozvedieť sa viac o živote zvierat.

Slovensko ponúka mnoho zábavy a vzdelávania pre deti. Nech už cestovatelia hľadajú dobrodružstvo v prírode, zábavné parky alebo interaktívne múzeá, Slovensko má pre každého niečo. Spomenuté atrakcie môžu byť dobre dostupné z výborne lokalizovaného ubytovania. Odporučiť sa dajú napr. Penzión Čerešňový Sad & Wellness a Penzión PKO Nitra.

Penzión Čerešňový Sad & Wellness sa nachádza v Mengusovciach približne 40 km od Spišskej Novej Vsi a 48 km od Tatralandie. V tomto ubytovaní si cestovatelia obľúbili hlavne kúpeľné a wellness centrum, reštaurácie, rodinné izby, parkovisko či dopravu na letisko. Pozitívne hodnotia hlavne personál, čistotu a pohodlie.

Penzión PKO Nitra sa nachádza v Nitre približne 90 km od Bratislavy a 80 km od Bojníc. Návštevníci v tomto penzióne oceňujú hlavne rodinné izby, reštauráciu, bar, parkovisko či bezplatné pripojenie k internetu. Pozitívne hodnotia najmä polohu a personál.

Slovensko, Banskobystrický kraj – zaujímavosti

Banskobystrický kraj, nachádzajúci sa v strednej časti Slovenska, je plný zaujímavých miest a pamiatok, ktoré stoja za to vidieť. Tu sú niektoré z najlepších miest, ktoré by ste nemali premeškať pri návšteve tohto krásneho kraja.

Banská Bystrica leží na severozápade Banskobystrického kraja a na krajnom západe Horehronia. V Banskej Bystrici sídli Univerzita Matej Bela a Akadémia umení. Prekrásne okolie, do ktorého je mesto zasadené, ponúka mnoho možností aktívneho trávenia voľného času.

Keďže kraj je obklopený krásnou prírodou, jednou z najpopulárnejších atrakcií je Národný park Nízke Tatry. Tento park ponúka prehliadku krásnej krajiny, ktorá zahŕňa hory, lesy a rieky. Deti sa môžu zúčastniť turistických výletov, jazdy na bicykli a mnohých ďalších aktivít. Park ponúka aj výlety na vrcholy hôr, kde si môžu turisti vychutnať nádherný výhľad na celé okolie.

Banská Štiavnica je historické mesto na Slovensku, ktoré je zahrnuté do zoznamu svetového dedičstva UNESCO. V minulosti patrila Banská Štiavnica medzi najvýznamnejšie banícke mestá na svete, pre svoje bohaté zásoby rôznych kovov. Dnes je Banská Štiavnica turisticky atraktívnym miestom s mnohými pamiatkami, múzeami a krásnou prírodou.

Ďalšou zaujímavou pamiatkou v kraji je hrad Krásna Hôrka. Tento hrad je známy pre svoju nezvyčajnú históriu a stredovekú architektúru. Deti sa môžu zúčastniť prehliadky hradu, kde sa môžu dozvedieť o jeho histórii a pozrieť si expozície s historickými artefaktmi.

Ak hľadá človek niečo zábavné pre deti, nemal by vynechať Aquapark Bešeňová, ktorá sa nachádza blízko mesta Liptovský Mikuláš. Tento obrovský vodný park ponúka mnoho rôznych tobogánov, bazénov a atrakcií. Deti sa tu môžu zabaviť v detskom svete s mini tobogánmi a vodnými hrátkami.

V Banskobystrickom kraji nájdu turisti mnoho historických pamiatok a iných atrakcií. Je to rozsiahly kraj a všetky jeho krásy môžu byť dobre prístupné z jedného ubytovania. Na základe hodnotenia zákazníkov sa dá odporučiť napr. ubytovanie Vagačov dom, ktoré stojí približne v strede Banskobystrického kraja.

Vagačov dom sa nachádza v Detve, čo je zhruba 45 km od Banskej Bystrice. V tomto ubytovaní si cestovatelia obľúbili hlavne rodinné izby, bar, parkovisko či bezplatné pripojenie k internetu. Pozitívne hodnotia najmä čistotu, personál a pohodlie ubytovania.

Najväčšie mestá Slovenska – kam na víkend

Slovensko je plné krásnych miest, ktoré stoja za to navštíviť a objaviť. Kam na výlet na Slovensku?

Žilina je tretím najväčším mestom Slovenska a ponúka množstvo atrakcií a aktivít pre návštevníkov. Pre tých, ktorí majú radi prírodu, nevynechajte návštevu Vodného diela Žilina alebo Kysuckého múzea. Mesto je tiež známe svojimi historickými pamiatkami, ako napríklad Mariánsky stĺp alebo Budatínsky hrad. Žilina ponúka množstvo reštaurácií a barov, kde si môžete vychutnať skvelé jedlo a pitie.

Trnava je jedno z najmenších miest na Slovensku, ale netreba sa nechať oklamať – mesto má množstvo zaujímavých miest, ktoré stojí za návštevu. Hlavnou atrakciou je historické centrum s katedrálou sv. Jána Krstiteľa a množstvom krásnych barokových budov. Okrem toho existuje mnoho miest kam na výlet v okolí Trnavy. Mesto je tiež známe pre svoju kuchyňu, najmä pre tradičné trnavské trubičky, ktoré by ste si určite mali ochutnať. Avšak stále ju tu aj možnosť priniesť si chutné občerstvenie z domu, na to vhodné napríklad kelové fašírky.

Bardejov je historické mesto nachádzajúce sa v Prešovskom kraji na severe Slovenska. Jeho historické centrum patrí medzi najkrajšie zachované v celej strednej Európe a bolo zaradené na zoznam UNESCO. Mesto je známe svojimi klenotmi gotickej architektúry, ako je napríklad radnica, katedrála, renesančné domy a brány. V Bardejove sa nachádza aj najstaršia fungujúca lekáreň na Slovensku, ktorá bola založená v roku 1667 a dnes slúži ako múzeum farmácie. Okrem toho je tu aj kúpeľné mesto Bardejovské Kúpele, ktoré je známe svojimi minerálnymi prameňmi a liečebnými procedúrami.

Prešov je tretie najväčšie mesto v Prešovskom kraji a nachádza sa na východe Slovenska. Mesto má bohatú históriu a je známe svojimi historickými pamiatkami, ako je napríklad renesančný radničný dom, ktorý je dnes sídlom Mestského múzea, alebo barokový kostol sv. Mikuláša. Okrem toho sa tu nachádza aj prekrásna Hlavná ulica, ktorá je plná historických domov a reštaurácií.

Tieto mestá ponúkajú historické pamiatky Slovenska aj ďalšie zaujímavé atrakcie. Sú od seba dosť vzdialené, no s dobre lokalizovaným ubytovaním môžu byť skvele dostupné. Na základe hodnotení zákazníkov sa dá odporučiť napr. RED DEER Hotel v Brezne, odkiaľ sa dá do ostatných miest ľahko vycestovať autom alebo vlakom.

RED DEER Hotel je 3-hviezdičkové ubytovanie, ktoré sa nachádza asi 130 km od Žiliny, 215 km od Trnavy, 160 km od Prešova a 190 km od Bardejova. Návštevníci v tomto ubytovaní oceňujú hlavne rodinné izby, izbovú službu, reštauráciu, bar či parkovisko. Pozitívne hodnotia najmä personál, polohu a čistotu hotelu.

TIP: Slovensko ponúka aj krásne miesta na výlety s rodinou, stačí si urobiť malý prehľad a pri najbližšej otázke: „kam na výlet na Slovensku?“ bude výber o čosi jednoduchší.

Medzi najkrajšie miesta Slovenska patria Vysoké Tatry, ktoré sú najvyšším pohorím na Slovensku.

Najlepší wellness na Slovensku

Slovensko ponúka množstvo kúpeľných miest, ktoré sú známe svojimi liečivými prameňmi a kúpeľnými procedúrami. Okrem toho sa tu však nájdu aj skvelé wellness hotely, ktoré sa v poslednej dobe stávajú obľúbenou destináciou pre relax a oddych.

Jedným z najlepších wellness hotelov na Slovensku je Hotel Partizán v oblasti Tále, ktorý sa nachádza v nádhernej horskej scenérii Nízkych Tatier. Hotel má rozsiahly wellness a spa komplex s množstvom bazénov, sáun a relaxačných zón. Ponúka tiež rôzne masáže a kúpeľné procedúry, ako aj športové aktivity, vrátane golfového ihriska a lyžiarskeho strediska v blízkosti.

Iným obľúbeným wellness hotelom je Grand Hotel Kempinski High Tatras v Štrbskom Plese, ktorý ponúka luxusné ubytovanie a wellness služby v jednom. Hotel má moderný wellness a spa komplex s bazénmi, saunami, parnými kúpeľmi a rôznymi procedúrami. Okrem toho si tu môže človek užiť aj krásne výhľady na Tatry a širokú škálu športových aktivít, ako sú lyžovanie v Tatrách, turistika a cykloturistika.

Ak hľadá niekto wellness pobyt priamo v centre Bratislavy, určite by mal navštíviť wellness centrum Zion Spa Luxury, ktorý sa nachádza v luxusnom hoteli Grand Hotel River Park. Tento wellness a spa komplex ponúka bazény, sauny, parné kúpele a množstvo procedúr, ktoré človeku pomôžu zrelaxovať a odpočinúť si po náročnom dni v meste.

Tieto sú len niektoré z najlepších wellness hotelov na Slovensku, ktoré sú ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú relax a oddych v kombinácii s kvalitným ubytovaním a službami. Bez ohľadu na to, ktorý z týchto hotelov si človek zvolí, určite si užije príjemný pobyt a načerpá nové sily a energiu pre každodenný život.

Najlepšie hotely na Slovensku

Slovensko je krásna krajina, ktorá ponúka množstvo možností na oddych a relaxáciu. Ak hľadá človek štýlové ubytovanie s nádherným výhľadom a luxusným zariadením, Slovensko má mnoho skvelých hotelov, ktoré stoja za návštevu. Pred cestou je dobré si zistiť, či v danom hoteli možno využiť aj rekreačný poukaz.

  • Ak má niekto rád romantiku a zámockú atmosféru, Hotel Château Bela v obci Belá je skvelou voľbou. Tento krásny kaštieľ ponúka ubytovanie v luxusných izbách, ktoré sú zariadené v historickom štýle. Okrem toho má hotel aj vynikajúcu reštauráciu s tradičnou slovenskou kuchyňou, kde si môžu návštevníci užiť aj ochutnávku skvelých slovenských vín.
  • Hotel Tri Studničky sa nachádza v Nízkych Tatrách a je ideálnou voľbou pre tých, ktorí hľadajú oddych v prírode. Tento hotel ponúka nádherné izby s výhľadom na okolitú prírodu a skvelý wellness, kde si môže človek vychutnať saunu, parný kúpeľ a bazén. Ide o hotel určený len pre dospelých.
  • Wellness Hotel Patince sa nachádza v blízkosti termálnych kúpalísk Patince v južnej časti Slovenska. Hotel ponúka luxusné ubytovanie, moderné zariadenia a prvotriedne služby. Hostia sa môžu tešiť na vnútorný a vonkajší bazén s termálnou vodou, saunu, parnú saunu a mnoho ďalších zariadení. Okolie hotela je tiež krásne a ponúka mnoho príležitostí na turistiku a cyklistiku.

Slovensko ponúka mnoho nádherných hotelov s rôznymi zážitkami pre svojich hostí. Človek sa môže tešiť na luxusné ubytovanie, krásne prostredie, kvalitné služby a vynikajúcu kuchyňu. Navyše, mnoho z týchto hotelov sa nachádza v nádherných prírodných scenériách a ponúka množstvo možností na turistiku, cyklistiku alebo wellness.

Investícia do kvalitného hotela sa určite oplatí. Jednak má človek zabezpečený skvelý servis, a tiež sa nemusí obávať, že by si domov z dovolenky priniesol ploštice alebo iné problémy, čo sa v lacných hosteloch stať môže.

Čo navštíviťKam na výletZaujímavosti