S CK Solvex do Bulharska

Európa

Leto sa blíži a s ním aj plánovanie dovoleniek. Je teda na čase sa poobzerať nielen po vhodnej destinácii, ale pouvažovať aj nad výberom cestovnej kancelárie, ktorá s plánovaním dovolenky vie výdatne pomôcť.

CK Solvex sa špecializuje hlavne na Bulharsko, avšak v ponuke možno nájsť aj pobyty na Kréte, Rodose či v turisticky obľúbenom Turecku.

Ponuka CK Solvex – Bulharsko

Bulharsko je skvelou destináciou pre cestovateľov, ktorí hľadajú miesto na únik a oddych vo východnej Európe. Cestovná kancelária Solvex ponúka dovolenkové pobyty v Bulharsku, ktoré poskytujú dokonalú rovnováhu medzi prírodou a mestským životom.

Solvex ponúka rôzne balíky, ktoré vyhovujú rôznym potrebám a rozpočtom. Cestovatelia si môžu nájsť balíček, ktorý im bude vyhovovať, od dovolenky na pláži na pobreží Čierneho mora až po horské pobyty. Balíky zahŕňajú aj ubytovanie v komfortných hoteloch, ako aj prenájom auta a prehliadky so sprievodcom.

Najširšiu ponuku má CK Solvex v Bulharsku. Dovolenkári si môžu vybrať z prímorských letovísk od Slnečného pobrežia cez Primorsko až po Plovdiv či Nesebar. V ponuke možno nájsť od lacnejších pobytov bez stravy až po luxusnú all inclusive dovolenku. Solvex zabezpečuje lety do Bulharska z Bratislavy, Košíc a Popradu.

Bulharský vidiek je rajom pre milovníkov prírody. Každý si tu nájde niečo pre seba – od drsných horských masívov cez svieže zelené lesy až po biele piesočné pláže. Okrem toho si cestovatelia môžu vychutnať množstvo atrakcií v mestách krajiny, od starobylých ruín Sofie až po rušný nočný život vo Varne.

Solvex ponúka cestovateľom aj množstvo aktivít, z ktorých si môžu vybrať. Každý si tu nájde niečo pre seba, od turistiky, cyklistiky a raftingu až po nakupovanie, stravovanie a prehliadku pamiatok. Cestovatelia si môžu vychutnať aj relaxačné kúpeľné procedúry a wellness aktivity, v niektorých rezortoch dokonca aj aquaparky.

CK Solvex ponúka rôzne typy ubytovania od tých lacnejších až po exkluzívnejšie. Je už na klientoch, či si zvolia dovolenkové domy bez stravy alebo luxusnejší rezort s all inclusive ponukou blízko pláže.

Na aktuálnu sezónu pripravuje cestovná kancelária Solvex last minute aj first minut ponuku, popri tom aj akciové balíčky s ponukou obľúbených rodinných hotelov, zľavou na dieťa či výhodnou polohou pri pláži.

Solvex ponúka cestovateľom možnosť vychutnať si krásy Bulharska, či už ide o krátku dovolenku alebo dlhší pobyt. Vďaka rôznym balíkom a aktivitám Solvex pomôže urobiť z dovolenky v Bulharsku nezabudnuteľný zážitok.

Solvex last minute a first minute pobyty

V aktuálnej sezóne má v ponuke CK Solvex okrem Bulharska ponuku first moment zájazdov aj do Turecka či Grécka. Solvex last minute zájazdy na letnú sezónu zatiaľ zverejnené nemá.

Hoci Solvex last minute ponuku zatiaľ nezverejnil, first minut zájazdy lákajú svojou cenou i službami. V ponuke sú hotely a rezorty v tureckej Alanyi, Side či Beleku.

CK Solvex ponúka širokú škálu zájazdov, od lacnejších až po all inclusive či ultra all inclusiv. V ponuke na leto 2023 sú aj turecké pobyty v hoteloch len pre dospelých či zábava v rezorte s aquaparkom.

Dovolenku so Solvexom si možno užiť aj v Grécku. Na gréckom Rodose ponuka CK Solvex pobyty od tých lacnejších až po all inclusive, napríklad aj so zľavami pre deti.

Hoci Solvex last minute ponuku zatiaľ nezverejnil, first minut zájazdy lákajú svojou cenou i službami.
Hoci Solvex last minute ponuku zatiaľ nezverejnil, first minut zájazdy lákajú svojou cenou i službami.

So Solvexom do Bulharska na golf

CK Solvex ponúka nielen rodinnú dovolenku, ale aj vyžitie pre športových nadšencov. Milovníci golfu si isto zamilujú oblasť severného pobrežia Čierneho mora, ktoré je známe modernými golfovými rezortmi.

Neďaleko od seba tu možno nájsť niekoľko moderných golfových rezortov so špičkovými službami, ktoré ponúkajú hráčom golfu vyžitie na 18-jamkovom ihrisku.

  • Black Sea Rama – nachádza sa v meste Balčík, asi 60 km od Varny; bolo navrhnuté legendou golfu Garym Playerom; súčasťou areálu je aj reštaurácia, požičovňa golfového vybavenia či obchody
  • Lighthouse golf resort – ihrisko sa nachádza v oblasti Bobric na severovýchode Bulharska; hráčom poskytuje nádherné prírodné scenérie a výhľad na Čierne more
  • Thracian Cliffs – hotel, ku ktorému prináleží 18 – jamkové golfové ihrisko sa pýši 5 hviezdičkami a patrí medzi najlepšie hotely na Balkáne; popri golfe si tu možno užiť aj luxusné SPA, k dispozícii sú tenisové kurty či privátne pláže

Golf v Bulharsku s cestovnou kanceláriou Solvex ponúka jedinečný spôsob, ako spoznať nádhernú krajinu a bohatú kultúru krajiny. Solvex ponúka celý rad golfových balíkov, ktoré vyhovujú všetkým úrovniam skúseností, od začiatočníkov až po expertov.

Golfové balíky CK Solvex

Solvex ponúka rôzne golfové balíky, od pobytových a herných balíkov až po špeciálne balíky zamerané len na golf. Všetky balíky zahŕňajú celú škálu golfových ihrísk, ako aj ubytovanie, dopravu a ďalšie služby.

Balíčky sú tiež prispôsobené potrebám zákazníka, s možnosťami pre golfistov, ktorí uprednostňujú uvoľnenejšiu atmosféru, alebo pre tých, ktorí chcú náročnejšie ihrisko.

Do portfólia CK Solvex patria niektoré z najlepších golfových rezortov v Bulharsku. Tieto rezorty sa nachádzajú v niektorých z najmalebnejších oblastí krajiny a ponúkajú úchvatný výhľad na okolitú prírodu. Ponúkajú celý rad zariadení, od driving range a putting greenov až po bazény a tenisové kurty.

Solvex tiež organizuje špeciálne podujatia a turnaje pre golfistov všetkých úrovní. Tieto podujatia sa konajú na niektorých z najprestížnejších golfových ihrísk v krajine a ponúkajú hráčom príležitosť súťažiť a predviesť svoje zručnosti.

Solvex celkovo ponúka skvelý výber golfových balíkov a rezortov v Bulharsku. Či už ide o začiatočníkov alebo profesionálov, možno si nájsť golfový balíček, ktorý vyhovuje potrebám každého a poskytne nezabudnuteľný zážitok.

So Solvexom do Bulharska, Grécka či Turecka

Cestovná kancelária Solvex ponúka jedinečnú príležitosť navštíviť Bulharsko, Grécko a Turecko v rámci jedného zájazdu. Pre dovolenkárov je to skvelý spôsob, ako spoznať kultúru a históriu Balkánu.

Balík Solvex zahŕňa lety do všetkých troch krajín a späť, ako aj dopravu a ubytovanie v každej krajine. Súčasťou balíka je aj sprievodca, ktorý pomôže preskúmať každú krajinu a čo najlepšie využiť dovolenku.

  • v Bulharsku možno preskúmať pulzujúce hlavné mesto Sofiu, nádherné pláže na pobreží Čierneho mora a starobylé mesto Nesebar
  • v Grécku možno navštíviť staroveké pamiatky, ako je Akropola v Aténach, delfská veštiareň a ruiny Knossu
  • v Turecku možno preskúmať úchvatne krásnu krajinu Kapadócie, ruiny Efezu a rušný Veľký bazár v Istanbule

Solvex ponúka v každej krajine rôzne aktivity a výlety vrátane výletov loďou a prehliadok historických pamiatok.

Cestovná kancelária Solvex ponúka skvelý spôsob, ako spoznať kultúru a históriu Balkánu počas jedného zájazdu.

Vďaka letenkám, doprave, ubytovaniu a aktivitám, ktoré sú v cene, možno ľahko spoznať to najlepšie z Bulharska, Grécka a Turecka.

Či už dovolenkári hľadajú kultúrny výlet alebo relaxačnú dovolenku na pláži, Solvex má pre každého ideálny balíček.

Solvex ponúka v každej krajine rôzne aktivity a výlety vrátane výletov loďou a prehliadok historických pamiatok.
Solvex ponúka v každej krajine rôzne aktivity a výlety vrátane výletov loďou a prehliadok historických pamiatok.

O CK Solvex

Solvex je cestovná kancelária s kompletnými službami, ktorá pôsobí na trhu od roku 1997. Špecializuje sa na organizovanie medzinárodných a domácich ciest vrátane letov, hotelov, prenájmu áut a ďalších služieb súvisiacich s cestovaním.

Solvex si získal povesť spoločnosti, ktorá ponúka svojim zákazníkom vysokú hodnotu. CK Solvex je na trhu už vyše 20 rokov a každý rok pripravuje pre svojich klientov rôzne novinky.

CK Solvex ponúka dovolenkárov najširšiu ponuku letovísk v Bulharsku a vo všetkých letoviskách je dostupný delegát.

Solvex sa snaží čo najviac uľahčiť proces plánovania ciest. Ponúka komplexný balík služieb, ktorý zahŕňa online rezervácie, nepretržitý zákaznícky servis a nepretržitú online zákaznícku podporu.

Ich online rezervačný systém sa ľahko používa a umožňuje zákazníkom vyhľadávať najlepšie ponuky letov, hotelov a prenájmu áut. Solvex ponúka aj individuálnu pomoc pri plánovaní cesty vrátane pomoci pri vybavovaní víz a pasov.

CK Solvex má širokú sieť partnerov, vďaka ktorej môže ponúkať konkurenčné ceny a zľavy na lety, hotely a prenájom áut. Ponúkajú tiež rôzne balíky a špeciálne ponuky prispôsobené špecifickým potrebám svojich zákazníkov.

Spoločnosť Solvex dbá na spokojnosť svojich zákazníkov a na každú svoju službu poskytuje záruku spokojnosti.

Čo navštíviťDovolenkaKam na výlet