So Saturom na Cyprus, Sardíniu i do exotiky

Magazín

Od poznávacích zájazdov po krásach Slovenska cez spoznávanie Európy až po dobrodružstvo v exotických destináciách – aj to je ponuka cestovnej kancelárie Satur travel.

Milovníkov oddychových dovoleniek vezme Satur na Cyprus, za oddychom a relaxom možno so Saturom aj na Sardíniu. Satur travel patrí medzi cestovné kancelárie, ktoré ponúkajú aj dobrodružné zážitky v ďalekej exotike.

Či už niekto túži spoznať krásy rieky Níl, tajomstvá Peru či navštíviť tajomnú Kambodžu alebo odviazanú Kubu, možnosti cestovnej kancelárie Satur travel sú naozaj široké.

S cestovnou kanceláriou na zájazdy po Slovensku i k moru

Cestovná kancelária Satur travel patrí medzi najstabilnejšie cestovné kancelárie na Slovensku. Ponúka široké spektrum zájazdov od poznávacích výletov po Slovensku cez dovolenky v európskych metropolách až po exotické pobyty.

Satur Travel je cestovná kancelária, ktorá sa špecializuje na poskytovanie vzrušujúcich a jedinečných zájazdov do rôznych krajín a destinácií po celom svete.

Cestovná kancelária ponúka celý rad zájazdov, ktoré vyhovujú rôznym záujmom a rozpočtom, od dobrodružných ciest plných akcie až po pohodové pobyty na pláži.

  • Jedným z najobľúbenejších zájazdov, ktoré cestovná kancelária ponúka, je klasický zájazd po Európe. Tento zájazd zavedie cestovateľov do niektorých z najznámejších a najzaujímavejších európskych miest vrátane Paríža, Viedne a Barcelony. Počas tohto zájazdu si cestujúci prezrú pôsobivú architektúru, ochutnajú vynikajúcu kuchyňu a nasajú kultúru každej destinácie.
  • Satur travel patrí medzi slovenské cestovky, ktoré ponúkajú aj nevšedné dovolenkové zážitky. Pre tých, ktorí hľadajú zážitky viac mimo vychodených ciest, ponúka cestovná kancelária aj zájazdy do niektorých menej známych kútov sveta.
  • Cestovatelia môžu napríklad objavovať zázraky Južnej Ameriky, od amazonského dažďového pralesa až po majestátne Andy.

Zájazdy, ktoré ponúka Satur Travel, zahŕňajú aj výlety na exotické ostrovy v juhovýchodnej Ázii a Afrike, kde si cestovatelia môžu vychutnať relaxačnú dovolenku na pláži.

Satur travel ponúka zájazdy aj po európskych metropolách, jednou z obľúbených destinácií sú Benátky.
Satur travel ponúka zájazdy aj po európskych metropolách, jednou z obľúbených destinácií sú Benátky.

So Satur travel na poznávacie zájazdy po Európe aj exotike

Pre milovníkov prírody ponúka Satur Travel aj celý rad zájazdov zameraných na prírodu. Tieto zájazdy zavedú cestovateľov do niektorých z najkrajších a nedotknutých destinácií na celom svete, od majestátnych fjordov Nórska až po majestátne ľadovce Aljašky.

Satur Travel ponúka aj zájazdy do niektorých z najživších svetových miest, ako sú New York, Tokio a Istanbul. Tieto zájazdy sú ideálne pre tých, ktorí sa chcú ponoriť do kultúry jednotlivých destinácií a zároveň zažiť najlepšie nákupy, stravovanie a nočný život.

Bez ohľadu na to, aký typ zájazdu turisti hľadajú, Satur Travel má medzi slovenskými cestovnými kanceláriami určite čo ponúknuť. Vďaka širokej ponuke zájazdov, z ktorých si možno vybrať, určite každý nájde ideálny zájazd pre svoje dobrodružstvo.

So Saturom na Cyprus

Cestovná kancelária ponúka zájazdy aj do obľúbenej dovolenkovej destinácie – na Cyprus. So Satur na Cyprus sa možno dostať letecky z Bratislavy či Viedne. V ponuke sú hotely a rezorty od lacnejších až p tie najluxusnejšie.

Možno si rezervovať pobyty s polpenziou, all inclusive aj ultra all inclusive. Ceny 7-dňových zájazdov sa pohybujú od 1 000 eur vyššie.

Ponuka cestovnej kancelárie Satur travel je ideálna pre tých, ktorí si chcú na dovolenke užívať nádherné pláže, historické pamiatky a ďalšie miesta na ostrove. V ponuke dovolenkových rezortov sú rôzne aktivity, ako napríklad golf, vodné športy a prehliadku pamiatok.

Hostia si tiež budú môcť dopriať celý rad chutných jedál miestnej kuchyne. Rezorty v ponuke cestovnej kancelárie ponúkajú široký výber reštaurácií a barov s ponukou tradičných cyperských jedál a nápojov.

Zájazd ponúka aj možnosť zúčastniť sa na rôznych kultúrnych aktivitách. Hostia sa môžu zúčastniť na prehliadkach starobylých pamiatok so sprievodcom, navštíviť miestne umelecké galérie a vychutnať si ochutnávku tradičných cyperských vín.

Jedna s najlepších cestovných kancelárii na Slovensku ponúka aj celý rad voliteľných doplnkov, ako je prenájom auta, letiskové transfery a výlety. Tieto doplnky môžu byť prispôsobené potrebám hosťa, čím sa zabezpečí, že si z cesty odnesie čo najviac.

Zájazd je navrhnutý tak, aby bol príjemným a bezproblémovým zážitkom, pričom o všetky aspekty dovolenky sa postará tím cestovnej kancelárie Satur travel.

Zájazd od Saturu na Cyprus s ubytovaním je skvelým spôsobom, ako spoznať krásy a kultúru tohto úžasného ostrova. Vďaka množstvu aktivít, chutnej kuchyni a voliteľným doplnkom si hostia môžu vychutnať skutočne jedinečnú a individuálnu dovolenku.

So Saturom možno zažiť dovolenku na Cypre, Sardínii aj exotickú plavbu po Níle.
So Saturom možno zažiť dovolenku na Cypre, Sardínii aj exotickú plavbu po Níle.

Dovolenka so Saturom na Sardíniu

Sardínia je nádherný stredomorský ostrov pri pobreží Talianska. Patrí medzi obľúbenou destináciou, ktoré ponúkajú slovenské cestovky. Cestovná kancelária Satur Travel ponúka na Sardínii viacero možností ubytovania, ktoré sú pre hostí cenovo výhodné.

Satur travel je jedna zo slovenských cestovných kancelárií, ktorá ponúka aj dovolenky na Sardínii. So Saturom na Sardíniu sa v letnej sezóne možno dostať letecky z Bratislavy a Viedne.

Pobyty zahŕňajú ubytovanie s raňajkami, polpenziou alebo all inclusiv. V letnej sezóne sa all inclusive pobyty začínajú na sume približne 1 300 eur.

Sardínia je ideálnou destináciou na dovolenku vďaka svojim nádherným plážam, krásnej prírode a pulzujúcim mestám. Na ostrove sa môžete venovať rôznym aktivitám, od vodných športov a turistiky až po spoznávanie miestnej kultúry a kuchyne.

Cestovné pobyty Satur travel ponúkajú skvelý spôsob, ako spoznať Sardíniu aj s nižším rozpočtom, s rôznymi možnosťami ubytovania, ktoré vyhovujú všetkým rozpočtom a potrebám. Či už niekto hľadá oddychovú dovolenku alebo dobrodružstvo, pobyty od Saturu na Sardínii sú ideálnou voľbou pre nezabudnuteľný dovolenku.

So Satur travel po celom svete

Cestovná kancelária Satur Travel ponúka rôzne poznávacie zájazdy pre tých, ktorí chcú spoznať destinácie po celom svete. Od Slovenska cez Európu až po exotické krajiny, Satur Travel ponúka množstvo možností, ktoré vyhovujú cestovateľom všetkých preferencií.

Satur travel patrí medzi slovenské cestovné kancelárie, ktoré ponúkajú širokú škálu zážitkov, od klasických poznávacích zájazdov po najznámejších pamiatkach krajiny až po netradičnejšie zájazdy. Návštevníci si môžu prezrieť hlavné mesto Bratislavu, navštíviť malebné pohorie Vysoké Tatry a vydať sa na cestu k tajomnej zrúcanine Spišského hradu.

Satur travel patrí medzi slovenské cestovky s najdlhšou tradíciou. V ponuke Saturu je Cyprus či Sardínia s bohatou ponukou pobytových zájazdov. Ale aj množstvo poznávacích zájazdov či už na Slovensku, v Európe alebo v exotických krajinách.

V Európe ponúka cestovná kancelária Satur Travel množstvo zaujímavých možností:

  • návštevníci môžu preskúmať dláždené uličky Prahy
  • absolvovať prehliadku nórskych fjordov
  • podniknúť výlet po úchvatných Alpách

Pre tých, ktorí hľadajú niečo dobrodružnejšie, ponúka cestovná kancelária Satur Travel aj celý rad exotických zájazdov. Od safari v Južnej Afrike cez treking v Nepále až po návštevu Machu Picchu v Peru – možnosti sú neobmedzené.

Bez ohľadu na destináciu poskytuje Satur Travel celý rad možností zájazdov, ktoré vyhovujú každému cestovateľovi. Vďaka skúseným sprievodcom a individuálnym trasám patrí Satur travel medzi najlepšie cestovné kancelárie na Slovensku.

Satur travel ponúka poznávacie zájazdy po celom svete, napríklad aj do Peru.
Satur travel ponúka poznávacie zájazdy po celom svete, napríklad aj do Peru.

O Satur travel

Satur travel je cestovná kancelária so sídlom na Slovensku, ktorá ponúka cestovateľom rôzne služby. Spoločnosť bola založená v roku 1997 a stala sa popredným poskytovateľom cestovných služieb na Slovensku.

Cestovná kancelária sa špecializuje na poskytovanie domácich aj zahraničných cestovných balíkov. Ponúka širokú škálu balíkov vrátane letov, prenájmu áut, ubytovania a aktivít. K dispozícii sú aj balíky šité na mieru v závislosti od potrieb cestovateľov.

Spoločnosť poskytuje aj širokú škálu služieb, ktoré cestujúcim pomáhajú čo najlepšie využiť ich cesty. Patrí sem poskytovanie máp a sprievodcov, rezervácia aktivít a poskytovanie rád o miestach, ktoré treba navštíviť.

Satur travel ponúka aj celý rad služieb, ktoré pomáhajú pri riešení akýchkoľvek otázok súvisiacich s cestovaním, ako sú žiadosti o víza, výmena mien a poistenie.

Cestovná kancelária sa snaží poskytovať svojim zákazníkom čo najlepšie služby. Spoločnosť je hrdá na to, že ponúka vysokú úroveň služieb a spokojnosti zákazníkov. Všetci zamestnanci sú vysoko kvalifikovaní a skúsení v oblasti cestovného ruchu a sú schopní poskytnúť odborné poradenstvo a pomoc.

Spoločnosť Satur neustále hľadá spôsoby, ako zlepšiť svoje služby. Spoločnosť pravidelne investuje do nových technológií a školení, aby zabezpečila, že jej zákazníci získajú zo svojich ciest maximum.

Takisto sa výrazne angažuje v oblasti udržateľnosti a snaží sa znižovať svoj vplyv na životné prostredie. Satur travel patrí medzi najlepšie cestovné kancelárie na Slovensku.

Ak niekto hľadá spoľahlivú a skúsenú cestovnú kanceláriu na Slovensku, Satur travel je výbornou voľbou. Vďaka širokej ponuke balíkov a služieb si každý nájde niečo pre seba.

Čo navštíviťDovolenkaKam na výlet