Po stopách slnečných drahokamov

Magazín

Written on November 5, 2015 by admin in Nezaradené

Maledivy! Malé-divy!

To je stovky za hrsť vysypaných drahokamov na rovníku v Indickom oceáne. Miesto, kde sa čas zastavil. Tropický raj. Divoký oceán naokolo s kľudnými plážami na ktorých Vás slnko nabáda k leňošeniu a príjemnej relaxácii. Zaslúžený oddych, nič nerobenie, totálny relax. Aj také sú Maledivy. Názvom aj rozlohou malé, no zážitkami obrovské končiny zeme, na ktoré sa musíte aspoň raz za život vydať! Z 202 ostrovov, ktoré sú na Maledivách trvalo obývané, si jeden určite vyberiete.

Ak sa chcete naučiť potápať, či si svoje potápačské zručnosti upevniť, toto miesto je ako stvorené pre sledovanie a objavovanie krás podmorskej hladiny oceánu. Miestne teplé vody obsahujú veľa kyslíka, čo vytvára viac než ideálne podmienky pre tajomší život koralov a celkovo, ekosystému v oceáne. Pátrať tu môžete po vyše než 1350 druhoch rýb či koralov. Alebo môžte len tak leňošiť na pláži, a užívať si slniečko, ktoré bude rozmaznávať Vašu pokožku slnečnými lúčmi.

Inak ani miestne hotelové rezorty neponúkajú o nič menej zaujímavý program. Dá sa tu športovať, či zabaviť sa. Po takomto aktívnom dni si môžete vychutnať skelú relaxačnú masáž a nechať si rozmaznať svoje chuťové poháriky naozaj chutným tunajším jedlom. Po večeri máte možnosť zábavy s ostatnými hosťami hotelového rezortu, alebo si môžte len tak popíjať sekt na tunajších panenských plážach v spoločnosti Vašej lásky, či rodiny.

Máme pre Vás naozaj skvelú správu! Za dovolenku v tomto raji nemusíte zaplatiť majland. Maledivy last minute ponúkajú rôzne cestovné agéntúry. Výber je naozaj široký a tak sa nemusíte uspokojiť len tak s hocijakou ponukou od agentúr. Ak by ste si predsa len nevybrali zo slovenkých cestoviek, môžete skúsiť tie zahraničné. Cez hocijakú cestovku nakoniec pôjdete, verte že istotne neoľutujete. Budete sa chcieť do tohto raja vrátiť znova.

View all posts by: admin