Zažite raj na zemi, na Kube!

Magazín

Written on September 5, 2015 by admin in Cestovanie

Nechcete ísť v lete iba na dovolenku, ale túžite sa ísť pozrieť do raja? Vo vašich snoch vidíte tyrkysovo modré more, nekonečné pieskové pláže, nádhernú nepoškvrnenú prírodu, unikátne živočíchy a rastliny, tropické slnko, podmanivú hudbu, exotickú kuchyňu, priateľské obyvateľstvo a nezabudnuteľný zážitok, pri ktorom teplota mora neklesne pod 28°C? Tak potom túžite po dovolenke na Kube.

Dovolenka na najväčšom ostrove v Karibiku s viac ako 300 prírodnými plážami splní všetky vaše očakávania. Kuba si vás podmaní svojím starým aj moderným umením a architektúrou a zamilujete si aj typickú vôňu cigár všade naokolo. Všetky cestovné kancelárie vám potvrdia, že na Kube je veľmi príjemne po celý rok, keďže teplota vzduchu tu len málokedy klesne pod 20°C, no dovolenkárom najviac vyhovuje leto, najmä vďaka dlhším dňom a teda možnosti spoznať pravý kubánsky život, ku ktorému cigarety, rum, miešané nápoje a podmanivá kubánsky hudba a tanec jednoznačne patria.

Stráviť dovolenku na Kube je pre mnohých ľudí splneným snom, pretože táto exotická destinácia je v posledných rokoch jednoducho in. Na Kube sa človek cíti ako v inom svete, kde existuje iba oddych a zábava. Kým však vycestujete do tejto exotickej destinácie, nezabudnite, že potrebujete platný cestový pas, ktorý bude mať ešte dve voľné stránky, a ktorý bude platný ešte minimálne 6 mesiacov po dátume návratu z dovolenky. Pri cestovaní na Kubu potrebujete mať aj víza, ktoré vo väčšine prípadov vybaví za vás cestovná kancelária, no ak cestujete na Kubu na vlastnú päsť, nezabudnite na to. Poslednou, no nemenej dôležitou skutočnosťou je aj to, že od roku 2010 musíte pri ceste na Kubu predložiť pri vstupnej kontrole aj zdravotné poistenie platné na celú dobu pobytu. Vyberte sa na Kubu a zažite aspoň na chvíľu pravý kubánsky život a nechajte sa zlákať krásami tohto exotického ostrova.

View all posts by: admin