Zazvonil zvonec a karanténe je koniec

Magazín

Po tom, čo som prestala šialene poskakovať po izbe a oznámila novinu babičke, spolubývajúcim, kolegom a všetkým mojím sledujúcim na Instagrame, som si uvedomila, že mi to možno aj bude chýbať. Že to nedáva zmysel? Ja viem. Ale ženskej proste nevyhovieš 🙂

Skrátka a dobre, naučila som sa (aj o sebe) pár vecí:

1) Mám doma nepreberne veľa jedla. V poslednej dobe sa dosť zaujímam o koncept zero waste a plytvaním potravín, a tak som niekoľko večerov strávila tým, že som sa dívala na videá typu „meal prep“, alebo som si hľadala recepty, v ktorých by som mohla použiť ingrediencie, čo mám doma. Môj bľuvajz v podobe banánového chleba je toho živým dôkazom. No a keďže som včera mala trošku schizu a nevedela som, že dnes už budem voľná ako vták, tak som si cez Too good to go objednala ďalšiu bedničku zeleniny a ovocia. Zase budem celý večer krájať, mraziť a variť polievky. A ono ma to aj celkom začalo baviť! V bežnom dennom kolotoči teda určite nie, ale keď má človek viac času, je to celkom zábava. Akurát ešte musím doladiť to dochucovanie, no 🙂

2) Spánok je super! Nie že by som spala málo, to mi hlavne pri Netflixe ide dosť dobre. Ale pospať si ešte o hodinu dlhšie, keďže som chvíľku mohla pracovať z domu, má svoje čaro.

3) Po 2 rokoch, čo som to sľubovala sama sebe, som si urobila maratón Harryho Pottera. Fakt. 8 filmov behom 3 dní. A ani som si nepripadala previnilo.

4) Viac som blogovala, čo ste si asi poniektorí všimli. A baví ma to čím ďalej, tým viac, tak sa budem snažiť tento zvyk dodržať. Stále ešte musím dohnať resty v anglickej verzii.

5) Pripravila som si skvelý cvičebný harmonogram na tento týždeň, ktorý ešte doplním o každodennú prechádzku z kanclu, pri ktorej si budem púšťať audioknihy. No nie je to skvelé?

Ako si to tak spätne čítam, tak vidím, že zniem, ako keby som si niečo šľahla. Pocit slobody ale taký efekt má 🙂 Takže ak si niekto potrebujete dať oraz, šup do karantény! Počula som, že napr. v Česku je to veľmi jednoduché, nakoľko ktokoľvek, kto niekam cestoval, tak má zostať doma. Možno si svoju slobodu začneme viac vážiť. No a než začnem viac filozofovať, idem si po svoju bedničku. Slobode zdar!