NÁPOJ lásky, pripravte si ho…

Magazín

Máte pocit, že vo vašom živote chýba láska? A chcete si ju privolať do života? V tom prípade by ste si mali namiešať, uvariť a vypiť nápoj lásky

Máte pocit, že vo vašom živote chýba láska? A chcete si ju privolať do života? V tom prípade by ste si mali namiešať, uvariť a vypiť nápoj lásky, ktorý odporúčajú dobré čarodejnice:

Pripravte si:
Hrniec na varenie (najlepšie kameninový, ale môže byť aj iný), šťava z červeného hrozna (alebo červené víno), trochu škorice, pomarančovú kôru, 2 lyžice medu,  dve červené sviečky, zápalky a pohár.

Všetky veci, ktoré budete potrebovať, položte pred seba na stôl, upokojte sa a predstavte si samu seba ako milovanú a milujúcu osobu, ktorá je hodná lásky. Konkrétnu osobu vizualizujte iba vtedy, ak už spolu máte vzťah.  To znamená, že ak ešte nie ste na nikoho citovo viazaná, nepredstavujte si nikoho konkrétneho, ale predstavujte si, že ste milovaná a milujúca žena. V prípade, že máte na mysli nejakú konkrétnu osobu, po ktorej túžite, predstavujte si, že sa máte radi.

Potom nalejte liter hroznovej šťavy alebo červené víno do hrnca a zohrejte. Ak ide o víno, môžete ho aj prevariť. Pri ohrievaní dajte ruky nad hrniec, aby ste cítili, ako z ohrievajúceho sa nápoja stúpa teplo. Zavrite oči a upokojte svoju myseľ.  Teraz nastala tá pravá chvíľa, keď si môžete privolať v mysli na pomoc starovekých bohov či bohyne lásky (Afroditu, Venušu…). Vnímajte, ako sa nápoj na sporáku ohrieva, bublá, šepká… možno sa vám to bude zdať aj smiešne – ak áno, pokojne sa usmievajte,, alebo aj chichocte, ak sa vám žiada. Sila lásky je ako radosť zo života. Nebráňte sa jej a nasajte ju do seba – ste predsa hodná lásky! Stále si predstavujte samu seba ako milovanú a milujúcu ženu. Občas pootvorte oči a skontrolujte, aby vám variaci sa nápoj nevykypel. Do horúcej šťavy alebo vína pridajte trochu škorice, 2 lyžice medu a pomarančovú kôru. Potom zakryte hrniec pokrievkou a odložte zo sporáka. Potom zase na chvíľu zatvorte oči a predstavujte si, ako sa všetky suroviny vzájomne spájajú a znásobujú svoj účinok. Nápoj lásky je pripravený!

Ako ho piť?
Ak chcete nápoj hneď ochutnať, nalejte si z neho (ešte teplý) do pohára, postavte ho medzi dve červené sviečky a zapáľte ich. Vezmite pohár, oboma rukami ho držte medzi sviečkami. Vnímajte teplo, ktoré ide z pohára a vizualizujte si krásnu, hrejivú a vášnivú lásku. Predstavujte si, že ste milujúca a milovaná žena. Ak nápoj nebudete piť hneď, môžete ho po vychladnutí odložiť do chladničky a po jednom poháriku popíjať po dobu jedného týždňa. Vždy ho však treba zohriať a predstavovať si svoj cieľ. V prípade, že ste tento nápoj pripravili aj pre iných, mali by ste im povedať, o aký nápoj ide…