Skoncujte s otravným hmyzom

Magazín

Príchod jari vítame s radosťou. Všetko sa prebúdza, kvitnú kvety i stromy, rastie tráva, dni sú dlhšie, slnečné lúče nám dávajú energiu a chuť do života. No prebúdza sa aj otravný hmyz, s ktorým bojujeme celé dni a noci. Riešením týchto neúprosných bojov sú sieťky proti hmyzu, o ktorých si povieme v dnešnom článku.

Hmyz môže byť nepríjemný v našich domovoch a okolo nich. Od mravcov a múch až po komáre a šváby môžu títo škodcovia spôsobiť zdravotné problémy, poškodzovať majetok a znepríjemňovať naše životné priestory.

Svoju úlohu zvládajú dokonale

Sieťky proti hmyzu sú ideálnym riešením na otravný hmyz, ktorý vás otravuje celý deň a potom vám v noci nedá spať. Použitím sieťky nemá šancu vletieť dovnútra žiaden neželaný hosť. Sieťka proti hmyzu vás ochráni napríklad aj pred netopiermi.

Neraz sa už stalo, že v noci cez otvorené okno vletel dovnútra netopier, a domácim takmer spôsobil infarkt. Táto sieťka rovnako nepustí dovnútra ani žiadne väčšie nečistoty, väčšie chumáče prachu alebo poletujúci peľ, čo zaiste ocenia alergici.

Nebojte sa, uvidíte

Nebojte sa, osadenie sieťky proti hmyzu na okno neznamená, že už cez neho nebudete nič vidieť. Budete vidieť bezproblémovo, len musíte použiť správnu sieťovinu. Pre dokonalý prehľad čo sa vám deje pod oknami musí byť zvolená čierna sieťovina. Naopak, ak nechcete vedieť nič o susedoch a mať svoj pokoj, siahnite po bielej sieťovine, cez ktorú je vidieť oveľa ťažšie.

Nie, nie je to sieť na sušenie hríbov

Mnohí si pod pojmom sieťka proti hmyzu predstavia starú sieť, ktorá sa používala kedysi. Mala drevený rám, na ktorom bola natiahnutá stará škaredá sieťovina. Toho sa však báť nemusíte. Dnes sú sieťky proti hmyzu nielen plne funkčným výrobkom, ale aj skvelým moderným doplnkom okien, ktoré dodajú vášmu oknu punc. Na výber máte širokú škálu farieb a dekorov.

Sadne na každé okno

Nemusíte mať obavy z toho, že máte atypické okno. Sieťky proti hmyzu sa dajú vyrobiť na každé okno, pretože existuje viacero druhov sietí, ktoré fungujú na rôznych princípoch.

Ak už máte dosť prebdených noci kvôli otravnému hmyzu, ktorý vám nedá spať, tak vašou záchranou sú sieťky proti hmyzu. Vystavte stopku dotieravému hmyzu.