Flirt v čase korony, nová realita, západy slnka, atď…

Magazín

Než začnem popisovať svoje búrlivé flirtovanie, tak by som rada pripomenula jednu vec: 9 týždňov sme boli doma. Fakt doma. Na nákup a dosť, zase doma.

Bola som na nákupe v Mercadone a pri pokladni som bola svedkom toho, ako jedna nie úplne sympatická a nie úplne mladá nie úplne pani strašne nadávala veľmi sympatickému mladému pánovi za pokladňou. Už ani neviem, o čom to bolo, ale rýchlo som pochopila, že  nemá význam niečo jej hovoriť, pretože by to nikam neviedlo. Tak som sa snažila byť extra milá (rozumej nenadávala som mu) a všimla som si, že je nezvykle pekný. Jasné, mal na sebe rúško, štít a okuliare, takže som z neho vlastne videla len obočie, ale bol to fešák. Iskry medzi nami lietali ako na čínsky nový rok, všade okolo nás behali jednorožce, svadobné zvony odbíjali už ani neviem čo, no, každopádne, popriali sme si dvakrát pekný deň a ja som s roztrasenými kolenami odkráčala preč. 

Moja kamarátka Lucka začala počas svojho pobytu v Belgicku behať, a tak nadšene mi o tom hovorila, že som sa rozhodla to vyskúšať tiež. Vychádzky máme povolené medzi 20:00 a 23:00, a tak som už od 19:57 stepovala pred vchodom a s odbitím 20. som vyštartovala. Z balkónov sa ozýval búrlivý potlesk, a tak som si pripadala ako šampión (ten potlesk je pre zdravotníkov, nie bežcov ani „bežcov“) a odbehla asi 4,5 km, čo mi prišlo ako celkom dobrý čas na to, že som doteraz beh fakt nemala rada. Cestou domov ma zastavil jeden mladík, či neviem, koľko je hodín (o tom, že na zápästí mal hodinky a v ruke telefón, pomlčíme) a že si ma všimol už predtým, lebo mám strašne zaujímavé črty. Asi myslel spotené, pretože moje čelo už určite vrhalo prasiatka. Pekne sme si asi 300 m pokecali a došla som domov. Odvtedy som ho videla už štyrikrát! Zaujímavé je, že za „starej“ reality by som si bola istá, že je to stalker. V tejto „novej“ realite mi to príde ako krásna zhoda okolností a vždy mu v rozbehu zamávam. Vlastne keď tak nad tým teraz premýšľam, tak sme sa vlastne ani nikdy nepredstavili, hovorme mu teda Španiel.

Áno, jar je tu a všetkým sa nám zapaľujú lýtka. A pri týchto západoch slnka sa niet čomu diviť, že?