Chcete mať dres ako Peter Sagan?

Magazín

Aj vy ste súčasťou aktuálneho slovenského športového fenoménu menom Peter Sagan? V nedávnej minulosti i súčasnosti nás hypnotizovali úspechy hokejistov či futbalistov, len málokedy sme však s takým nadšením sledovali úspešný boj jednotlivca, akým je Peter Sagan.

Ten sa stal jednou z najväčších hviezd svetovej cyklistiky a jeho popularita siaha ďaleko až za hranice Slovenska. Peter sa stal inšpiráciou pre množstvo amatérskych športovcov na Slovensku, ktorí tiež radi bicyklujú a chceli by sa mu nejakým spôsobom podobať.

Ak patríte medzi jeho priaznivcov aj vy, tak vedzte, že dnes si už môžete dokonca zakúpiť aj originálny dres Petra Sagana!

Peter v súčasnosti jazdí v tíme Tinkoff – Saxo, ide teda o cyklistický dres tohto zoskupenia, ktorému šéfuje rázovitý Rus Oleg Tinkoff.

Peter Sagan má v tíme veľmi dobrú úlohu a umlčal všetkých kritikov, ktorí hovorili o tom, že bude predovšetkým pracovať na lídra tímu Alberta Contadora a na jeho povestné šprinty či úniky neostane toľko času.

Sagan tiež potvrdil na Tour de France, že aj v konkurencii tých najlepších na svete patrí k najužšej špičke a doslova celá krajina so zatajeným dychom sledovala jeho parádne úniky či dramatické dojazdy etáp.

V súčasnosti sú na slovenských internetových obchodoch v ponuke kvalitné originálne cyklistické dresy, medzi ktorými nájdete aj ten, v ktorom jazdí Peter Sagan. Postup je veľmi jednoduchý – stačí si vybrať na určenej internetovej stránke z aktuálnej ponuky dresov, objednať si ten váš zvolený a následne väčšinou na dobierku zaplatiť.

Veríme, že si aj vy vyberiete a kúpite cyklistický dres vášho obľúbeného pretekára a budete sa tak môcť preháňať po slovenských cestách v takomto peknom a hodnotnom oblečení!

A aspoň malou mierou tým vyjadríte vašu podporu skvelému Petrovi Saganovi, ktorý reprezentuje celé Slovensko.